KONST / Ramar / Ramar 6925721
nr 692 5721
Ramar
2 st, Sekelskifte 1900, 29 x 18 & 14 x 19
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 april 2011
kl 19:56:51
100 kr
200 kr
350 kr
400 kr
450 kr